Konferens

Frida Liw
Marknad- och konferensansvarig 
031-774 30 00
frida.liw@folketshusgoteborg.se
Jens Edin
Konferensbokning

031-774 30 00
jens.edin@folketshusgoteborg.se
Elisabeth Nordenman
Konferensbokning
031-774 30 00
elisabeth.nordenman@folketshusgoteborg.se
Kathrin Karlsson
Konferensvärdinna
031-774 30 19
kathrin.karlsson@folketshusgoteborg.se
Malin Zachrisson
Konferensvärdinna
031-774 30 19
malin.zachrisson@folketshusgoteborg.se

Restaurang

Åsa Borgqvist
Restaurangchef
031-774 30 20
asa.borgqvist@eurest.se
Johan Eriksson
Köksmästare
031-774 30 20
johan.eriksson@eurest.se
Linda Magnusson
Konferensansvarig
031-774 30 20
linda.magnusson@eurest.se

Fastighet

Johannes Öhrvik
Fastighetschef
031-774 30 14
johannes.ohrvik@folketshusgoteborg.se
Jan Brinkhed
Fastighet, drift
031-774 30 16
jan.brinkhed@folketshusgoteborg.se

____________________________________________________

VD

Mats Arnsmar
mats.arnsmar@folketshusgoteborg.se

 

Journummer vid akuta ärenden som rör konferensavdelningen

Efter kontorstider kan man i första hand försöka nå oss på 031-7743019.
Får man inget svar där kan man vid brådskande ärenden ringa 0762-134922.
OBS! Vi kan ej ta emot förfrågningar om lokaler efter kontorstid. Vid frågor gällande tentamen hänvisar vi till Göteborgs Universitet.

Besöksadress/entré

Olof Palmes Plats 3
413 04 Göteborg

Post & Paket

Brev/kuvert till postbox på Olof Palmes Plats 1
Paket/material till vår reception på Olof Palmes Plats 3
Pallar/postburar till annan adress, måste förbokas!

Konferensbokning och förfrågningar

Tel 031-774 30 00
info@folketshusgoteborg.se

Biljettfrågor Draken

draken@folketshusgoteborg.se

Konferensbokningens öppettider

Måndag-torsdag kl. 8-17

Fredag kl. 8-16